1: Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 pauza - pauza 1EW średnia 60.00% 60.00%
2EW średnia 60.00% 60.00%
2 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 7NS 4 W J -1 +100 41.67% 53.89%
8NS 4 W K -2 +100 58.33% 55.00%
3 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 15EW 4 E 2 +1 -450 33.33% 50.67%
16EW 4 N J +2 +480 50.00% 50.56%
4 Wacław Ziomek - Marek Miernik 11EW 1 S Q +2 +140 16.67% 45.71%
12EW 4 W J = -420 33.33% 44.17%
5 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 17EW 2 S 10 -1 -50 50.00% 44.81%
18EW 3 E J -2 +100 8.33% 41.17%
6 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 19NS 4 W K +1 -650 33.33% 40.45%
20NS 3 S Q +1 +630 41.67% 40.56%
7 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 25EW 3 E 10 = -600 58.33% 41.92%
26EW 4 W 7 +1 -650 75.00% 44.29%
8 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 21NS 3 E K +1 -170 33.33% 43.56%
22NS 3 N 3 +4 +520 91.67% 46.56%
9 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 5EW 4x N 9 -2 -500 100.00% 49.71%
6EW 3 S 4 = +400 0.00% 46.94%
10 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 3NS 4 E 5 -1 +100 100.00% 49.74%
4NS 6 N Q = +1370 66.67% 50.58%
11 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 23EW 6 S 2 +1 +1460 41.67% 50.16%
24EW 2 W K +1 -140 75.00% 51.29%
12 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 9NS 3 N 4 +3 +490 50.00% 51.23%
10NS 3 E Q +2 -150 50.00% 51.18%
13 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 13NS 1 N J -1 -100 100.00% 53.13%
14NS 2 W 6 -2 +100 25.00% 52.05%
wynik 52.05%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

2: Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 15NS 4 E 2 +1 -450 66.67% 66.67%
16NS 4 N A +1 +450 25.00% 45.83%
2 pauza - pauza 3EW średnia 60.00% 50.56%
4EW średnia 60.00% 52.92%
3 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 9NS 3 S 8 +2 +460 8.33% 44.00%
10NS 5 E Q = -600 0.00% 36.67%
4 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 17EW 3 E 5 -1 +50 16.67% 33.81%
18EW 1 E A +3 -180 83.33% 40.00%
5 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 13EW 2 E 10 = -120 66.67% 42.96%
14EW 2 W 6 -2 +100 75.00% 46.17%
6 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 19EW 4 W K +1 -650 66.67% 48.03%
20EW 3 S Q +1 +630 58.33% 48.89%
7 Wacław Ziomek - Marek Miernik 21NS 4x E 5 -1 +100 58.33% 49.62%
22NS 3 N 4 +3 +490 58.33% 50.24%
8 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 1EW 4 W 10 = -420 25.00% 48.56%
2EW 4 N A = +620 25.00% 47.08%
9 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 23NS 6 N 9 +1 +1460 58.33% 47.75%
24NS 4 W A -1 +50 66.67% 48.80%
10 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 7EW 4 E A = -620 91.67% 51.05%
8EW 5x E A -2 +300 16.67% 49.33%
11 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 5NS 2 W Q -1 +50 33.33% 48.57%
6NS 3 N J -3 -150 0.00% 46.36%
12 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 25EW 3 E 2 -1 +100 8.33% 44.71%
26EW 3x N 10 -3 -800 100.00% 47.01%
13 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 11NS 2 S Q = +110 58.33% 47.47%
12NS 4 W 3 +1 -450 8.33% 45.96%
wynik 45.96%
miejsce 10
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

3: Wacław Ziomek - Marek Miernik

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 13NS 2 E 6 = -110 66.67% 66.67%
14NS 4x S Q -1 -100 0.00% 33.33%
2 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 17NS 2 N 6 -1 -50 50.00% 38.89%
18NS 3 E J +1 -430 0.00% 29.17%
3 pauza - pauza 5EW średnia 60.00% 35.33%
6EW średnia 60.00% 39.44%
4 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 11NS 1 S Q +2 +140 83.33% 45.71%
12NS 4 W J = -420 66.67% 48.33%
5 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 19EW 4 W 4 = -620 16.67% 44.81%
20EW 3 S 6 -1 -100 83.33% 48.67%
6 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 15EW 4 E J +1 -450 33.33% 47.27%
16EW 4 N J +1 +450 75.00% 49.58%
7 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 21EW 4x E 5 -1 +100 41.67% 48.97%
22EW 3 N 4 +3 +490 41.67% 48.45%
8 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 23NS 7 S 7 = +2210 100.00% 51.89%
24NS 2 W K = -110 50.00% 51.77%
9 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 3EW 2 E A +2 -170 16.67% 49.71%
4EW 6 S A = +1430 16.67% 47.87%
10 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 25NS 3 E 2 = -600 41.67% 47.54%
26NS 3 E 3 +1 -630 58.33% 48.08%
11 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 9EW 6 N 5 = +990 0.00% 45.79%
10EW 1 E 5 +2 -150 50.00% 45.98%
12 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 7NS 4 E A -1 +100 41.67% 45.80%
8NS 4 E 8 +1 -150 16.67% 44.58%
13 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 1EW 3 E 6 +1 -430 66.67% 45.47%
2EW 4 N 8 = +620 25.00% 44.68%
wynik 44.68%
miejsce 12
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

4: Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 3EW 5 N J -4 -200 33.33% 33.33%
4EW 4 N Q +3 +710 66.67% 50.00%
2 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 15NS 4 E 10 +2 -480 25.00% 41.67%
16NS 6 N A = +980 100.00% 56.25%
3 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 19NS 6 W 4 -2 +200 100.00% 65.00%
20NS 3x E A -3 +800 100.00% 70.83%
4 pauza - pauza 7EW średnia 60.00% 69.29%
8EW średnia 60.00% 68.12%
5 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 13NS 2 E 10 = -120 33.33% 64.26%
14NS 2 W 6 -2 +100 25.00% 60.33%
6 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 21EW 2 S A = +110 16.67% 56.36%
22EW 3 N 4 +4 +520 8.33% 52.36%
7 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 17EW 3 S 10 -2 -100 100.00% 56.03%
18EW 2 E 2 +2 -130 66.67% 56.79%
8 Wacław Ziomek - Marek Miernik 23EW 7 S 7 = +2210 0.00% 53.00%
24EW 2 W K = -110 50.00% 52.81%
9 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 25NS 4 W 9 = -620 16.67% 50.69%
26NS 2 W 7 +3 -200 91.67% 52.96%
10 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 5EW 4x W J -2 +300 41.67% 52.37%
6EW 4 S 7 -2 -100 83.33% 53.92%
11 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 1NS 4 W 9 = -420 75.00% 54.92%
2NS 4 N 8 = +620 75.00% 55.83%
12 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 11EW 2 S Q = +110 41.67% 55.22%
12EW 4 W 2 +1 -450 91.67% 56.74%
13 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 9NS 4 N 5 +2 +490 50.00% 56.47%
10NS 4 E 10 -1 +100 100.00% 58.14%
wynik 58.14%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

5: Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 11NS 1 N 2 -1 -50 16.67% 16.67%
12NS 3 W 3 +1 -430 41.67% 29.17%
2 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 5EW 4 S 5 -3 -300 83.33% 47.22%
6EW 1 S 9 +2 +140 16.67% 39.58%
3 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 17NS 3 S A -1 -50 50.00% 41.67%
18NS 1 E 7 = -90 66.67% 45.83%
4 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 21NS 3 S 3 -2 -200 16.67% 41.67%
22NS 3 N 5 +2 +460 33.33% 40.62%
5 pauza - pauza 9EW średnia 60.00% 42.78%
10EW średnia 60.00% 44.50%
6 Wacław Ziomek - Marek Miernik 15NS 4 E J +1 -450 66.67% 46.52%
16NS 4 N J +1 +450 25.00% 44.72%
7 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 23EW 6 S 7 +1 +1460 41.67% 44.49%
24EW 3x W K -1 +100 8.33% 41.90%
8 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 19EW 4 W K +1 -650 66.67% 43.56%
20EW 3 N 4 +2 +660 33.33% 42.92%
9 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 25EW 4 W 9 = -620 83.33% 45.29%
26EW 2 W 7 +3 -200 8.33% 43.24%
10 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 1NS 4 W 10 = -420 75.00% 44.91%
2NS 2 N 2 +2 +170 16.67% 43.50%
11 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 7EW 5x S A +1 +950 25.00% 42.62%
8EW 4 E A -2 +100 41.67% 42.58%
12 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 3NS 4 W Q +1 -650 16.67% 41.45%
4NS 6 N Q = +1440 100.00% 43.89%
13 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 13EW 1 N J -1 -100 0.00% 42.13%
14EW 2 W 6 -2 +100 75.00% 43.40%
wynik 43.40%
miejsce 14
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

6: Józef Łyżwa - Adam Sieczka

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 15EW 4 E 2 +1 -450 33.33% 33.33%
16EW 4 N A +1 +450 75.00% 54.17%
2 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 13NS 2 E 2 = -110 66.67% 58.33%
14NS 2 W 6 -3 +150 83.33% 64.58%
3 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 7EW 4 E A = -620 91.67% 70.00%
8EW 3 E 3 = -110 66.67% 69.44%
4 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 19NS 4 W Q +1 -650 33.33% 64.29%
20NS 3 S 2 +3 +690 83.33% 66.67%
5 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 23NS 6 N 5 -2 -200 0.00% 59.26%
24NS 4x S A -3 -500 0.00% 53.33%
6 pauza - pauza 11EW średnia 60.00% 53.94%
12EW średnia 60.00% 54.44%
7 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 17NS 3 S 10 -2 -100 0.00% 50.26%
18NS 2 E 2 +2 -130 33.33% 49.05%
8 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 25EW 3 E 2 -1 +100 8.33% 46.33%
26EW 3 E 3 +1 -630 41.67% 46.04%
9 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 21EW 3 W 7 -2 +100 41.67% 45.78%
22EW 4 N 4 = +420 83.33% 47.87%
10 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 1EW 4 W 10 = -420 25.00% 46.67%
2EW 2 N 2 +2 +170 83.33% 48.50%
11 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 3NS 4 W A +1 -650 16.67% 46.98%
4NS 4 N Q +2 +690 16.67% 45.61%
12 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 9EW 3 N 4 +3 +490 50.00% 45.80%
10EW 3 E Q +2 -150 50.00% 45.97%
13 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 5NS 3x S A = +750 100.00% 48.13%
6NS 1 S 7 = +80 41.67% 47.88%
wynik 47.88%
miejsce 9
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

7: Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 7NS 3x N A +3 +1270 100.00% 100.00%
8NS 3 E 3 -7 +350 100.00% 100.00%
2 Wacław Ziomek - Marek Miernik 17EW 2 N 6 -1 -50 50.00% 83.33%
18EW 3 E J +1 -430 100.00% 87.50%
3 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 15NS 4 E 2 +1 -450 66.67% 83.33%
16NS 4 N J +2 +480 50.00% 77.78%
4 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 9EW 3 S 8 +3 +490 50.00% 73.81%
10EW 1 E 5 +3 -180 83.33% 75.00%
5 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 21NS 3 N J -3 -300 0.00% 66.67%
22NS 3 N 4 = +400 0.00% 60.00%
6 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 25NS 2 E 2 = -120 66.67% 60.61%
26NS 3 W 8 +2 -200 91.67% 63.19%
7 pauza - pauza 13EW średnia 60.00% 62.95%
14EW średnia 60.00% 62.74%
8 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 19NS 4 W K +1 -650 33.33% 60.78%
20NS 3 N 4 +2 +660 66.67% 61.15%
9 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 1EW 4 W A = -420 25.00% 59.02%
2EW 4 N 7 = +620 25.00% 57.13%
10 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 23EW 6 S 7 +1 +1460 41.67% 56.32%
24EW 3 E 2 -2 +100 8.33% 53.92%
11 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 3EW 4 W A +1 -650 83.33% 55.32%
4EW 4 N Q +2 +690 83.33% 56.59%
12 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 5NS 3 S A +1 +630 83.33% 57.75%
6NS 3 E Q -1 +100 66.67% 58.12%
13 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 11EW 2 S Q = +110 41.67% 57.47%
12EW 4 W 3 +1 -450 91.67% 58.78%
wynik 58.78%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

8: Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Wacław Ziomek - Marek Miernik 13EW 2 E 6 = -110 33.33% 33.33%
14EW 4x S Q -1 -100 100.00% 66.67%
2 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 9NS 3 N 5 +4 +520 83.33% 72.22%
10NS 2 E Q +3 -150 50.00% 66.67%
3 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 19EW 6 W 4 -2 +200 0.00% 53.33%
20EW 3x E A -3 +800 0.00% 44.44%
4 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 17NS 3 E 5 -1 +50 83.33% 50.00%
18NS 1 E A +3 -180 16.67% 45.83%
5 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 11EW 1 S Q +3 +170 0.00% 40.74%
12EW 3 W 3 +1 -170 16.67% 38.33%
6 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 23NS 6 S 7 = +1430 16.67% 36.36%
24NS 2 E 9 +1 -140 25.00% 35.42%
7 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 1NS 4 W A +1 -450 16.67% 33.97%
2NS 2 N A +2 +170 16.67% 32.74%
8 pauza - pauza 15EW średnia 60.00% 34.56%
16EW średnia 60.00% 36.15%
9 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 21NS 3 W 7 -2 +100 58.33% 37.45%
22NS 4 N 4 = +420 16.67% 36.30%
10 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 3EW 4 E 5 -1 +100 0.00% 34.39%
4EW 6 N Q = +1370 33.33% 34.33%
11 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 25EW 3 E 5 +1 -630 100.00% 37.46%
26EW 4 W 9 +1 -650 75.00% 39.17%
12 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 5EW 3 S A +1 +630 16.67% 38.19%
6EW 3 E Q -1 +100 33.33% 37.99%
13 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 7NS 5x N A +1 +950 75.00% 39.47%
8NS 3 E K +3 -490 0.00% 37.95%
wynik 37.95%
miejsce 15
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

9: Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 9NS 3 S 9 +2 +460 8.33% 8.33%
10NS 1 W 10 +2 -140 83.33% 45.83%
2 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 15EW 4 E 10 +2 -480 75.00% 55.56%
16EW 6 N A = +980 0.00% 41.67%
3 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 11NS 4 S Q -1 -50 16.67% 36.67%
12NS 6x W 8 -2 +300 100.00% 47.22%
4 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 21EW 3 S 3 -2 -200 83.33% 52.38%
22EW 3 N 5 +2 +460 66.67% 54.17%
5 Wacław Ziomek - Marek Miernik 19NS 4 W 4 = -620 83.33% 57.41%
20NS 3 S 6 -1 -100 16.67% 53.33%
6 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 13EW 2 S 8 -3 -300 83.33% 56.06%
14EW 2 S 8 +1 +110 41.67% 54.86%
7 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 25NS 3 E 10 = -600 41.67% 53.85%
26NS 4 W 7 +1 -650 25.00% 51.79%
8 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 3NS 4 W A +1 -650 16.67% 49.44%
4NS 4 S A +2 +680 0.00% 46.35%
9 pauza - pauza 17EW średnia 60.00% 47.16%
18EW średnia 60.00% 47.87%
10 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 23NS 6 S 7 +1 +1460 58.33% 48.42%
24NS 3 E 2 -2 +100 91.67% 50.58%
11 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 5EW 2 W Q -1 +50 66.67% 51.35%
6EW 3 N J -3 -150 100.00% 53.56%
12 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 1EW 4x N A -3 -500 100.00% 55.58%
2EW 2 N 8 +2 +170 83.33% 56.74%
13 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 7EW 5x N A +1 +950 25.00% 55.47%
8EW 3 E K +3 -490 100.00% 57.18%
wynik 57.18%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

10: Marek Kozdrach - Adam Strzelecki

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 9EW 3 S 9 +2 +460 91.67% 91.67%
10EW 1 W 10 +2 -140 16.67% 54.17%
2 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 11NS 3 S Q -1 -50 16.67% 41.67%
12NS 3 E 4 +1 -430 41.67% 41.67%
3 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 17EW 3 S A -1 -50 50.00% 43.33%
18EW 1 E 7 = -90 33.33% 41.67%
4 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 13NS 1x E 6 +1 -360 0.00% 35.71%
14NS 3 S Q = +110 58.33% 38.54%
5 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 23EW 6 N 5 -2 -200 100.00% 45.37%
24EW 4x S A -3 -500 100.00% 50.83%
6 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 21NS 2 S A = +110 83.33% 53.79%
22NS 3 N 4 +4 +520 91.67% 56.94%
7 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 15EW 6 E 10 -1 +50 0.00% 52.56%
16EW 4 N J +3 +510 25.00% 50.60%
8 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 1NS 4 W 10 = -420 75.00% 52.22%
2NS 4 N A = +620 75.00% 53.65%
9 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 5NS 4x N 9 -2 -500 0.00% 50.49%
6NS 3 S 4 = +400 100.00% 53.24%
10 pauza - pauza 19EW średnia 60.00% 53.60%
20EW średnia 60.00% 53.92%
11 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 25NS 3 E 5 +1 -630 0.00% 51.35%
26NS 4 W 9 +1 -650 25.00% 50.15%
12 Wacław Ziomek - Marek Miernik 7EW 4 E A -1 +100 58.33% 50.51%
8EW 4 E 8 +1 -150 83.33% 51.87%
13 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 3EW 4 W Q = -620 50.00% 51.80%
4EW 3 N 3 +4 +720 50.00% 51.73%
wynik 51.73%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

11: Ryszard Korba - Piotr Włoczewski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 5EW 4x W J -2 +300 41.67% 41.67%
6EW 1 S 4 = +80 58.33% 50.00%
2 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 11EW 3 S Q -1 -50 83.33% 61.11%
12EW 3 E 4 +1 -430 58.33% 60.42%
3 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 13NS 2 E 10 = -110 66.67% 61.67%
14NS 3 S Q +2 +200 100.00% 68.06%
4 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 19EW 4 W Q +1 -650 66.67% 67.86%
20EW 3 S 2 +3 +690 16.67% 61.46%
5 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 15NS 4 E 7 +2 -480 25.00% 57.41%
16NS 4 N J = +420 0.00% 51.67%
6 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 25EW 2 E 2 = -120 33.33% 50.00%
26EW 3 W 8 +2 -200 8.33% 46.53%
7 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 23NS 6 S 7 +1 +1460 58.33% 47.44%
24NS 3x W K -1 +100 91.67% 50.60%
8 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 17EW 3 S A = +110 0.00% 47.22%
18EW 3 E J -2 +100 8.33% 44.79%
9 Wacław Ziomek - Marek Miernik 3NS 2 E A +2 -170 83.33% 47.06%
4NS 6 S A = +1430 83.33% 49.07%
10 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 7NS 4 E A = -620 8.33% 46.93%
8NS 5x E A -2 +300 83.33% 48.75%
11 pauza - pauza 21EW średnia 60.00% 49.29%
22EW średnia 60.00% 49.77%
12 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 1NS 4x N A -3 -500 0.00% 47.61%
2NS 2 N 8 +2 +170 16.67% 46.32%
13 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 9EW 4 N 5 +2 +490 50.00% 46.47%
10EW 4 E 10 -1 +100 0.00% 44.68%
wynik 44.68%
miejsce 12
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

12: Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 11EW 1 N 2 -1 -50 83.33% 83.33%
12EW 3 W 3 +1 -430 58.33% 70.83%
2 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 7EW 4 W J -1 +100 58.33% 66.67%
8EW 4 W K -2 +100 41.67% 60.42%
3 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 13EW 2 E 10 = -110 33.33% 55.00%
14EW 3 S Q +2 +200 0.00% 45.83%
4 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 15NS 6 E Q = -980 0.00% 39.29%
16NS 4 N J +3 +510 75.00% 43.75%
5 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 21EW 3 N J -3 -300 100.00% 50.00%
22EW 3 N 4 = +400 100.00% 55.00%
6 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 17NS 2 W 7 = -90 16.67% 51.52%
18NS 2 E K +1 -110 50.00% 51.39%
7 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 1EW 4 W A +1 -450 83.33% 53.85%
2EW 2 N A +2 +170 83.33% 55.95%
8 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 25NS 3 E 2 -1 +100 91.67% 58.33%
26NS 3 E 3 +1 -630 58.33% 58.33%
9 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 19EW 4 W 4 +1 -650 66.67% 58.82%
20EW 6 S 6 -4 -400 100.00% 61.11%
10 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 5NS 4x W J -2 +300 58.33% 60.96%
6NS 4 S 7 -2 -100 16.67% 58.75%
11 Wacław Ziomek - Marek Miernik 9NS 6 N 5 = +990 100.00% 60.71%
10NS 1 E 5 +2 -150 50.00% 60.23%
12 pauza - pauza 23EW średnia 60.00% 60.22%
24EW średnia 60.00% 60.21%
13 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 3NS 4 W Q = -620 50.00% 59.80%
4NS 3 N 3 +4 +720 50.00% 59.42%
wynik 59.42%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

13: Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 5NS 4x W J -2 +300 58.33% 58.33%
6NS 1 S 4 = +80 41.67% 50.00%
2 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 13EW 2 E 2 = -110 33.33% 44.44%
14EW 2 W 6 -3 +150 16.67% 37.50%
3 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 9EW 3 S 8 +2 +460 91.67% 48.33%
10EW 5 E Q = -600 100.00% 56.94%
4 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 15EW 6 E Q = -980 100.00% 63.10%
16EW 4 N J +3 +510 25.00% 58.33%
5 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 17NS 2 S 10 -1 -50 50.00% 57.41%
18NS 3 E J -2 +100 91.67% 60.83%
6 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 23EW 6 S 7 = +1430 83.33% 62.88%
24EW 2 E 9 +1 -140 75.00% 63.89%
7 Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński 19NS 4 W 4 +1 -650 33.33% 61.54%
20NS 3 S Q +1 +630 41.67% 60.12%
8 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 3EW 4 W A +1 -650 83.33% 61.67%
4EW 4 S A +2 +680 100.00% 64.06%
9 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 1NS 4 W A = -420 75.00% 64.71%
2NS 4 N 7 = +620 75.00% 65.28%
10 Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński 21EW 2 S K +1 +140 0.00% 61.84%
22EW 3 S 4 +3 +490 41.67% 60.83%
11 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 7NS 5x S A +1 +950 75.00% 61.51%
8NS 4 E A -2 +100 58.33% 61.36%
12 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 11NS 2 S Q = +110 58.33% 61.23%
12NS 4 W 2 +1 -450 8.33% 59.03%
13 pauza - pauza 25EW średnia 60.00% 59.07%
26EW średnia 60.00% 59.10%
wynik 59.10%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

14: Zbigniew Kopeć - Szczepan Skibiński

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 7EW 3x N A +3 +1270 0.00% 0.00%
8EW 3 E 3 -7 +350 0.00% 0.00%
2 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 9EW 3 N 5 +4 +520 16.67% 5.56%
10EW 2 E Q +3 -150 50.00% 16.67%
3 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 11EW 4 S Q -1 -50 83.33% 30.00%
12EW 6x W 8 -2 +300 0.00% 25.00%
4 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 13EW 1x E 6 +1 -360 100.00% 35.71%
14EW 3 S Q = +110 41.67% 36.46%
5 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 15EW 4 E 7 +2 -480 75.00% 40.74%
16EW 4 N J = +420 100.00% 46.67%
6 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 17EW 2 W 7 = -90 83.33% 50.00%
18EW 2 E K +1 -110 50.00% 50.00%
7 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 19EW 4 W 4 +1 -650 66.67% 51.28%
20EW 3 S Q +1 +630 58.33% 51.79%
8 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 21EW 3 E K +1 -170 66.67% 52.78%
22EW 3 N 3 +4 +520 8.33% 50.00%
9 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 23EW 6 N 9 +1 +1460 41.67% 49.51%
24EW 4 W A -1 +50 33.33% 48.61%
10 Wacław Ziomek - Marek Miernik 25EW 3 E 2 = -600 58.33% 49.12%
26EW 3 E 3 +1 -630 41.67% 48.75%
11 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 1EW 4 W 9 = -420 25.00% 47.62%
2EW 4 N 8 = +620 25.00% 46.59%
12 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 3EW 4 W Q +1 -650 83.33% 48.19%
4EW 6 N Q = +1440 0.00% 46.18%
13 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 5EW 3x S A = +750 0.00% 44.33%
6EW 1 S 7 = +80 58.33% 44.87%
wynik 44.87%
miejsce 11
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

15: Włodzimierz Niedolaz - Janusz Krawczyński

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 3NS 5 N J -4 -200 66.67% 66.67%
4NS 4 N Q +3 +710 33.33% 50.00%
2 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 5NS 4 S 5 -3 -300 16.67% 38.89%
6NS 1 S 9 +2 +140 83.33% 50.00%
3 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 7NS 4 E A = -620 8.33% 41.67%
8NS 3 E 3 = -110 33.33% 40.28%
4 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 9NS 3 S 8 +3 +490 50.00% 41.67%
10NS 1 E 5 +3 -180 16.67% 38.54%
5 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 11NS 1 S Q +3 +170 100.00% 45.37%
12NS 3 W 3 +1 -170 83.33% 49.17%
6 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 13NS 2 S 8 -3 -300 16.67% 46.21%
14NS 2 S 8 +1 +110 58.33% 47.22%
7 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 15NS 6 E 10 -1 +50 100.00% 51.28%
16NS 4 N J +3 +510 75.00% 52.98%
8 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 17NS 3 S A = +110 100.00% 56.11%
18NS 3 E J -2 +100 91.67% 58.33%
9 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 19NS 4 W 4 +1 -650 33.33% 56.86%
20NS 6 S 6 -4 -400 0.00% 53.70%
10 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 21NS 2 S K +1 +140 100.00% 56.14%
22NS 3 S 4 +3 +490 58.33% 56.25%
11 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 23NS 6 S 2 +1 +1460 58.33% 56.35%
24NS 2 W K +1 -140 25.00% 54.92%
12 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 25NS 3 E 2 -1 +100 91.67% 56.52%
26NS 3x N 10 -3 -800 0.00% 54.17%
13 Wacław Ziomek - Marek Miernik 1NS 3 E 6 +1 -430 33.33% 53.33%
2NS 4 N 8 = +620 75.00% 54.17%
wynik 54.17%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

16: pauza - pauza

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Robert Długosz - Sławomir Wierzbowicz 1NS średnia 0.00% 0.00%
2NS średnia 0.00% 0.00%
2 Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 3NS średnia 0.00% 0.00%
4NS średnia 0.00% 0.00%
3 Wacław Ziomek - Marek Miernik 5NS średnia 0.00% 0.00%
6NS średnia 0.00% 0.00%
4 Ryszard Stefański - Jerzy Poddębniak 7NS średnia 0.00% 0.00%
8NS średnia 0.00% 0.00%
5 Marek Jaskólski - Andrzej Kwiatkowski 9NS średnia 0.00% 0.00%
10NS średnia 0.00% 0.00%
6 Józef Łyżwa - Adam Sieczka 11NS średnia 0.00% 0.00%
12NS średnia 0.00% 0.00%
7 Szczepan Szumielewicz - Artur Więckowski 13NS średnia 0.00% 0.00%
14NS średnia 0.00% 0.00%
8 Jerzy Kołacz - Krzysztof Kowalewski 15NS średnia 0.00% 0.00%
16NS średnia 0.00% 0.00%
9 Grzegorz Kocia - Zbigniew Górzyński 17NS średnia 0.00% 0.00%
18NS średnia 0.00% 0.00%
10 Marek Kozdrach - Adam Strzelecki 19NS średnia 0.00% 0.00%
20NS średnia 0.00% 0.00%
11 Ryszard Korba - Piotr Włoczewski 21NS średnia 0.00% 0.00%
22NS średnia 0.00% 0.00%
12 Mariusz Lelonek - Ryszard Adamczuk 23NS średnia 0.00% 0.00%
24NS średnia 0.00% 0.00%
13 Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 25NS średnia 0.00% 0.00%
26NS średnia 0.00% 0.00%
wynik 0.00%
miejsce -
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-10-2023 21:06:50
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl