29.12.2019 Mielec

noworoczny
runningWYNIKIrunning

Janusz Gawęcki w parze z Andrzejem Byzdrą wygrali XIX Turniej Noworoczny w Mielcu. Gratulacje!

17.12.2019 Kielce Wigilia Brydżowa

chlopak z pucharemW Kielcach odbyła się Wigilia Brydżowa a w jej trakcie turniej "z przymrużeniem oka" na zasadach tradycyjnych w naszym związku. Zwyciężyła para Grzegorz Niestój - Włodzimierz Niedolaz z wynikiem 61,94% przed parą Grzegorz Głasek - Witold Stachnik 61,67% oraz parą Grzegorz Zakrzewski - Marian Blicharz 61,39%. Gratulacje! 
                                             

16.12.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej ZIMA 2019. Zwyciężyła para Stanisław Król - Krzysztof Drewniak z wynikiem 54,67%. Turnieje w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY         
P.P. 
Klasyfikacja ZIMA 2019  

14-15.12.2019 Starachowice

turniej zakonczenia roku

Podsumowanie roku 2019

Długa fala turniejów o Puchar Prezesa ŚZBS

1. Bartosz Ceglarski
2. Nikander Kuszewski
3. Krzysztof Gałda
4. Grzegorz Zakrzewski
5. Andrzej Majcher
6. Marcin Terelak
Klasyfikacja popularna - Jerzy Daniel
Najlepsza kobieta - Maja Żabierek
Najlepszy senior - Włodzimierz Stobiecki
Klasyfikacja do 1WK - Teresa Piasecka
Najlepszy amator - Jacek Wąsik

Długa fala turniejów amatorskich

1. Michał Barczyński
1. Zbigniew Swat
3. Elżbieta Marcinkowska
4. Mirosław Śliz
5. Zofia Wciślik
Do 1WK - Ryszard Jaworski

Długa fala turniejów KMP

1. Hanna Kowalska
1. Andrzej Majcher
3. Robert Kowalski
4. Paweł Kita
5. Hubert Urban

Grand Prix Gór Świętokrzyskich

1. Włodzimierz Niedolaz
2. Adam Strzelecki
3. Aleksander Knawa
4. Zbigniew Swat
5. Tadeusz Sobota
Najlepsza kobieta - Stanisława Maludzińska
Klasyfikacja popularna - Piotr Szczygieł
Najlepszy amator - Teresa Piasecka


10.12.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Piotr Szczygieł - Piotr Waluszewski z wynikiem 65,26% przed parą Robert Kowalski - Paweł Kita 62,18% oraz parą Grzegorz Zakrzewski - Marcin Terelak 61,69%. Gratulacje! 
                                             

09.12.2019 Kielce KMP

chlopak z pucharem
W Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej KMP 2019. Zwyciężyła para Hanna Kowalska - Andrzej Majcher 60,00%, przed parą  Bartosz Ceglarski - Dariusz Nowek 58,57% oraz parą 
Jerzy Daniel - Krzysztof Gałda 55,48%  Gratulacje!!!                             

09.12.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej ZIMA 2019. Zwyciężyła para Michał barczyński - Andrzej Prokop z wynikiem 60,49%. Turnieje w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY         
P.P. 
Klasyfikacja ZIMA 2019  

09.12.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski z wynikiem 70,31%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

08.12.2019 Kielce, Turniej dla Amatorów

         logo echo  pestka  raj aa chlopak z pucharem
W Galeri Echo w Kielcach odbył się turniej brydża sportowego dla amatorów. Zwyciężyła para Zbigniew Swat - Michał Barczyński z wynikiem 63,94% przed parą Kazimierz Zawisza - Jarosław Nowak 62,98% oraz parą Elżbieta Marcinkowska - Mirosław Śliz 59,78%. Gratulacje! 
Turniej swoim patronatem objęli Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Prezydent Miasta Kielc.


03.12.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Grzegorz Zakrzewski - Marcin Terelak z wynikiem 63,50% przed parą Grzegorz Niestój - Robert Łataś 61,97% oraz parą Marek Radecki - Andrzej Szulborski 61,11%. Gratulacje!