09.09.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej JESIEŃ 2019. Zwyciężyła para Stanisława Maludzińska - Jerzy Maludziński z wynikiem 58,80%. Gratulacje !!!
Turnieje brydżowe w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY
         

P.P. 
Klasyfikacja JESIEŃ 2019       

08.09.2019 Kielce, Turniej dla Amatorów

logo echo
chlopak z pucharem
W Galerii Echo w Kielcach w ramach akcji Gry Bez Prądu odbył się turniej dla początkujących, amatorów i powracających do gry w brydża zaliczany do klasyfikacji rocznej 2019. Na starcie stanęło 10 par, a zwyciężyli Zbigniew Swat - Michał Barczyński z wynikiem 59,26% przed ex aequo parami Marcin Horodyski - Kazimierz Leśniewski  oraz Marian Pałyz - Jerzy Bednarczyk 56,48%. Gratulacje!  
Kolejny turniej w Galerii Echo w drugą niedzielę października.
R.Ł.                 
                     
                                

03.09.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła  para Jerzy Maludziński - Robert Łataś 59,46%, przed ex aequo parami Krzysztof Gałda - Nikander Kuszewski oraz Ryhor Abramovich - Bartosz Ceglarski 59,11%. Gratulacje! 
                                             

02.09.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej JESIEŃ 2019. Zwyciężyła para Stanisław Król - Sławomir Król z wynikiem 62,35%. Gratulacje !!!
Turnieje brydżowe w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY
         

P.P. 
        

02.09.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Andrzej Wiśniewski - Piotr Szczygieł z wynikiem 72,27%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

27.08.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła  para Krzysztof Gałda - Nikander Kuszewski 66,84%, przed parą Piotr Waluszewski - Tadeusz Sobota 57,91%, oraz ex aequo parami Jerzy Daniel - Aleksander Knawa i Waldemar Haponiuk  - Piotr Szczygieł 56,12%. Gratulacje! Turniej zakończył cykl Pucharu Lata 2019. 




PUCHAR LATA 2019 
logo Slajd1  herb marszalek wersja1 male                                                

Grand Prix Warszawy 2019

GPW2019

26.08.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Marek Jaskólski - Artur Więckowski z wynikiem 67,73%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

20.08.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej indywidualny zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężył  Jerzy Daniel 61,30%, drugie miejsce zajął Robert Łataś 59,63%, a trzecie Marian Blicharz 58,52%. Gratulacje! Turniej zalicza się do klasyfikacji Pucharu Lata. 




PUCHAR LATA 2019 
logo Slajd1  herb marszalek wersja1 male                                                

19.08.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Andrzej Łepkowski - Marek Kozdrach z wynikiem 64,58%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

13.08.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para  Krzysztof Gałda - Nikander Kuszewski 65,93%, przed parą Tadeusz Sobota - Piotr Waluszewski 62,09% oraz parą  Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 59,95%. Gratulacje! Turniej zalicza się do klasyfikacji Pucharu Lata. 

PUCHAR LATA 2019 
logo Slajd1  herb marszalek wersja1 male