09.11.2019 Dwikozy Turniej dla Amatorów

sparta dwikozy podjum
  W Dwikozach z okazji Święta Niepodległości odbył się Otwarty Turniej Amatorów o puchar Wójta Gminy Dwikozy. Zwyciężyłą para Jacek Adamczyk - Ryszard Jaworski* przed parą Zbigniew Swat - Michał Barczyński oraz parą Jerzy Mazur - Krzysztof Krzystanek. Gratulacje.
*Z uwagi na kryteria turnieju zwycięska para nie partycypowała w podziale nagród

8-11.11.2019 Tarnów

wajdowicz
runningWYNIKI NA ŻYWOrunning
Stanisław Pająk  - Janusz Gawęcki zajęli drugie miejsce w XXVI Turnieju Pamięci Jurka Bojarskiego,
Marek Kozdrach - Waldemar Haponiuk zajęli drugie miejsce w XIII Memoriale Tarnowskich Brydżystów
Gratulacje

05.11.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Janusz Gawęcki - Stanisław Pająk z wynikiem 62,96% przed parą Maja Żabierek - Hubert Urban 61,15% oraz parą Bartosz Ceglarski - Włodzimierz Stobiecki59,96%. Gratulacje! 
                                             

04.11.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski z wynikiem 62,92%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

04.11.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się kolejny turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej JESIEŃ 2019. Zwyciężyła para Józef kiełczewski - Dariusz Banaś z wynikiem 61,73%. Turnieje w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY         
P.P. 
Klasyfikacja JESIEŃ 2019       

03.11.2019 Kielce Mistrzostwa Województwa na IMPy

podjumW Kielcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego na IMP-y 2019. Zwyciężyła para Hubert Urban - Maciej Dobrzyński z wynikiem  56 IMP przed parą Robert Kowalski - Piotr Waluszewski 46 IMP oraz parą Janusz Gawęcki - Stanisław Pająk 44 IMP. Gratulacje! 
Zawody były równocześnie rozgrywkami Kadry Rejonowej. Awans do Kadry Krajowej wywalczyły dwie pierwsze pary.


                                             

29.10.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Marek Kozdrach - Janusz Krawczyński z wynikiem 63,04% przed parą Edmund Jas - Tadeusz Sobota 61,35% oraz parą Janusz Gawęcki - Stanisław Pająk59,64%. Gratulacje! 
                                             

28.10.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się kolejny turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej JESIEŃ 2019. Zwyciężyła para Andrzej Prokop - Michał Barczyński z wynikiem 63,43%. Turnieje w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY         
P.P. 
Klasyfikacja JESIEŃ 2019       

27.10.2019 Busko Zdrój

logo bristolchlopak z pucharem
W Busku Zdrój odbył się V OTP** Bristol Art & Medical Spa. Zwyciężyła para Wit Klapper - Jerzy Michałek 62,56% przed parą Janusz Gawęcki - Stanisław Pająk 61,94% oraz parą Przemysław Zawada - Wojciech Strzemecki 61,84%. Gratulacje


28.10.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz z wynikiem 63,75%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

21.10.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Jacek Adamczyk - Włodzimierz Niedolaz z wynikiem 66,67%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.