Turnieje Kielce

Uwaga!
Z powodu ogłoszenia w Kielcach czerwonej strefy Covid, turnieje regionalne z cyklu Jesień 2020 zostają zawieszone do odwołania! Informacje o wznowieniu cyklu będą publikowane w tym miejscu!

Informujemy, że w internecie na platformie BBO jest dostępna bogata oferta turniejów, zarówno płatnych jak i bezpłatnych. W przypadku ograniczonych możliwości zapisania się do wybranych turniejów należy skontaktować się z hostem lub TD tego turnieju. Turnieje Świętokrzyskie na razie nie będą organizowane.

Komentarze  

# Włodek Pieniążek 2020-10-27 08:54
Dla ułatwienia powiem jak to wygląda w Radomiu. Organizację turniejów na BBO zlecamy sędziemu ( u nas akurat robi to from_pl) co wiąże się z pewnymi kosztami, ale uwalnia jednocześnie od stałego obowiązku kogoś z nas, poza tym nie każdy gracz zarejestrowany na BBO ma teraz możliwość zakładania turniejów. Dla wyeliminowania oszołomów dopuszczone są osoby z listy ( wszyscy gracze z Radomia i z ŚZBS, jeśli kogoś nie ma to sędzia zawsze może go dopisać na jego prośbę). Ponieważ BBO ograniczyło liczbę par w turnieju nie robimy ich w formule otwartej bo wtedy może się zdarzyć, że zagrają obcokrajowcy a zabraknie miejsca dla swoich. W przypadku małej liczby chętnych sędzia zawsze może zdjąć ograniczenie i wpuścić wszystkich albo tylko Polaków. No i z doświadczenia wiemy, że najlepiej dać ograniczony czas na rundę bo eliminuje to długie oczekiwanie na przeciwników i umożliwia określenie kiedy turniej się skończy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Leszek 2020-10-22 14:46
Popieram Teresę, to bardzo dobry sposób na funkcjonowanie, w tym trudnym czasie. Konsolidowałoby to członków Związku. Nie wiem jakie są koszty organizacji takich turniejów, ale jakieś rozwiązanie może się znajdzie. Proszę Zarząd o analizę tej propozycji.
Leszek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teresa 2020-10-20 12:09
Ponieważ nie zanosi się na wypłaszczenie pandemii może by tak wzorem Radomian kontynuować cykl na BBO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować