I Ogólnopolski Kielecki Mityng Brydżowy
II Turniej Kongresowy OTP** MAXY
O PUCHAR WÓJTA
GMINY MASŁÓW

Kielce 10-11 czerwca 2017r.

[
 IMPY ] • [ MAXY ] • [ GPPPP 2017 ] • [ FALA ]
     
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 135Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
13.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE 63.597565
 221Grzegorz Bachanek
Jacek Bors
3.0
4.0
MA
SW
ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
POMTECH ZWOLEŃ
62.566461
 326Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
12.0
9.0
SWPOMTECH ZWOLEŃ 61.545456
  36Wiesław Skubisz
Ryszard Jaśkiewicz
9.0
11.0
LU
MP
YAMIT Zamość
ALF 1 Nowy Sącz
61.545456
 534Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
17.0
21.0
LBLatteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin 60.773452
 616Aleksandra Jarosz
Natalia Gaweł
5.0
3.0
MA
MP
Singleton Warszawa
 
58.212550
 729Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
4.0
4.0
MAGEOBEJUR Radom 56.561548
 813Kamil Walczyk
Sławomir Kutyła
5.0
5.0
SWPOMTECH ZWOLEŃ 55.541446
 925Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
11.0
7.0
SWPOMTECH ZWOLEŃ 55.001244
 1032Marek Szymanowski
Marek Witek
24.0
21.0
WP
PK
ELEKTROWNIA Żelichowo
Carlo Bossi Parfumes Nisko
53.211042
 1118Jacek Janowski
Andrzej Lućko
18.0
18.0
MP
SW
Sfora Cibora Kraków
ŚZBS KIELCE
52.18940
 1227Piotr Waluszewski
Marcin Terelak
4.0
4.0
SWGOKiS Masłów 52.08738
 1328Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
1.0
4.0
MAWIST Pomiechówek 51.18536
 1417Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
7.0
5.0
PKElektromontaż Rzeszów 51.03434
 1519Aleksander Knawa
Mirosław Kotowski
13.0
4.0
SWSplinter Jędrzejów
Kamienna Ostrowiec
49.36232
 1639Stanisław Skrzypczak
Stanisław Prus
4.0
5.0
SWREKONTRA KIELCE
Splinter Jędrzejów
47.97 30
 1733Tadeusz Sobota
Ryhor Abramovich
5.0
1.5
SWGOKiS Masłów
Bristol ART & Medical SPA
47.18 28
 1840Norbert Krzystanek
Sviatlana Aleinikova
3.0
1.5
SWBristol ART & Medical SPA 46.31 26
 1912Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
5.0
3.0
SW
MP
Bristol ART & Medical SPA
Piast Kraków
46.05 24
 2022Marian Tyrcz
Jacek Kowalski
11.0
5.0
SW
MA
POMTECH ZWOLEŃ
GEOBEJUR Radom
44.74 22
 2111Zbigniew Milewski
Grzegorz Jabłoński
0.5
 
LDBrydż Quartet Lechia Tomaszów Maz.
BOLO Tomaszów Maz.
44.13 20
 2224Maja Żabierek
Hubert Urban
4.0
7.0
SWKamienna Ostrowiec 44.10 18
 2331Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
4.0
2.5
SWSplinter Jędrzejów 43.97 16
 2414Leszek Młodziński
Lech Adach
4.0
5.0
LUOGNISKO TKKF CHEMIK Puławy 43.74 14
 2523Zbigniew Swat
Sławomir Król
2.0
3.0
SWMZKS Alit Ożarów 43.21 12
 2637Piotr Szczygieł
Artur Więckowski
3.0
4.0
SWSzlem Skarżysko-Kościelne 43.10 10
 2715Marek Kozdrach
Mariusz Lelonek
4.0
2.0
OP
SW
TriVita
 
42.72 8
 2830Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
1.5
1.5
SWDREAM TEAM KIELCE 40.41 6
 2938Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
9.0
9.0
SW 
REKONTRA KIELCE
38.23 4

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-11 o 19:32:20