I Ogólnopolski Kielecki Mityng Brydżowy
I Turniej Kongresowy OTP** IMPY
MEMORIAŁ MECENASA
KAZIMIERZA UJAZDOWSKIEGO

Kielce 10-11 czerwca 2017r.

[
 IMPY ] • [ MAXY ] • [ GPPPP 2017 ] • [ FALA ]
     
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 135Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
7.0
5.0
PKElektromontaż Rzeszów 66.537569
 222Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
21.0
17.0
LBLatteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin 59.876565
 340Adam Strzelecki
Tadeusz Kowalczewski
7.0
12.0
SWPOMTECH ZWOLEŃ 57.805661
 418Stanisław Skrzypczak
Stanisław Prus
4.0
5.0
SWREKONTRA KIELCE
Splinter Jędrzejów
42.934658
 538Marek Szymanowski
Marek Witek
24.0
21.0
WP
PK
ELEKTROWNIA Żelichowo
Carlo Bossi Parfumes Nisko
38.333756
 614Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
4.0
4.0
MAGEOBEJUR Radom 35.802854
 725Ryhor Abramovich
Jacek Janowski
1.5
18.0
SW
MP
Bristol ART & Medical SPA
Sfora Cibora Kraków
31.471952
 817Piotr Waluszewski
Marcin Terelak
4.0
4.0
SWGOKiS Masłów 28.271550
 927Kamil Walczyk
Grzegorz Zakrzewski
5.0
9.0
SWPOMTECH ZWOLEŃ 14.601348
 1019Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
9.0
9.0
SW 
REKONTRA KIELCE
9.401146
 1115Marek Kozdrach
Mariusz Lelonek
4.0
2.0
OP
SW
TriVita
 
9.201044
 1223Lech Adach
Leszek Młodziński
5.0
4.0
LUOGNISKO TKKF CHEMIK Puławy 6.67842
 1336Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
13.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE -2.13740
 1430Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
11.0
7.0
SWPOMTECH ZWOLEŃ -4.00538
 1526Marian Tyrcz
Jacek Kowalski
11.0
5.0
SW
MA
POMTECH ZWOLEŃ
GEOBEJUR Radom
-5.53436
 1641Marcin Pałyz
Jerzy Bednarczyk
 
 
   -5.87234
 1712Norbert Krzystanek
Ryszard Jabłoński
3.0
4.0
SWBristol ART & Medical SPA -6.87 32
 1811Ryszard Jaśkiewicz
Wiesław Skubisz
11.0
9.0
MP
LU
ALF 1 Nowy Sącz
YAMIT Zamość
-10.47 30
 1921Aleksander Chrzanowski
Stanisław Budzyń
0.5
2.5
SW  -11.60 28
 2031Teresa Piasecka
Lech Piaseki
 
 
SW
  -12.93 26
 2124Włodzimierz Wyrzykowski
Bogdan Radwański
9.0
5.0
MABard13 -13.60 24
 2229Zbigniew Milewski
Grzegorz Jabłoński
0.5
 
LDBrydż Quartet Lechia Tomaszów Maz.
BOLO Tomaszów Maz.
-16.73 22
 2337Wojciech Bilewicz
Wojciech Jadczyk
3.0
4.0
SWSplinter Jędrzejów -17.80 20
 2434Michał Kania
Łukasz Kalbarczyk
9.0
5.0
ZP
MA
FUNDACJA RBS Szczecin
BATMIX Warszawa
-18.13 18
 2542Aleksandra Jarosz
Natalia Gaweł
5.0
3.0
MA
MP
Singleton Warszawa
 
-19.20 16
 2616Aleksander Knawa
Mirosław Kotowski
13.0
4.0
SWSplinter Jędrzejów
Kamienna Ostrowiec
-21.60 14
 2713Sławomir Król
Zbigniew Swat
3.0
2.0
SWMZKS Alit Ożarów -22.20 12
 2839Artur Więckowski
Piotr Szczygieł
4.0
3.0
SWSzlem Skarżysko-Kościelne -22.47 10
 2933Urszula Stefaniak
Marian Blicharz
1.5
1.0
SWDREAM TEAM KIELCE
 
-35.67 8
 3028Zdzisław Madej
Andrzej Szulborski
3.0
3.0
SWREKONTRA KIELCE
 
-44.53 6
 3120Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
5.0
3.0
SW
MP
Bristol ART & Medical SPA
Piast Kraków
-46.00 4
 3232Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
1.5
1.5
SWDREAM TEAM KIELCE -63.53 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-11 o 19:30:15