III OTP** o Puchar Prezesa
QUICKPACK POLSKA S.A.
KIELCE 2016

Kielce 8 maja 2016r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 171Zdzisław Beling
Artur Wasiak
18.0
12.0

 
WPCONSUS CARBON Kalisz 61.85100
 268Wiesław Siek
Andrzej Byzdra
9.0
5.0
 
PKSzlemik San I Nisko 58.1893
 378Bartosz Matras
Krzysztof Kujawa
5.0
19.0
 
 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 57.4087
 412Arkadiusz Woźniak
Grzegorz Wieczorkiewicz
4.0
2.5
 
 
MA
SW
GEOBEJUR Radom
KAMIENNA
57.1382
 543Edmund Jas
Dariusz Nowek
5.0
5.0

 
SWCK Kielce
 
56.6576
 652Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
2.5
19.0
 
 
MP
WM
Singleton Kraków
SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo
56.3770
 739Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
9.0

 
MPTS Wisła Kraków 56.0665
 869Michał Błach
Zbigniew Guła
4.0
13.0
 
 
SLPONAR SILESIA 56.0559
 963Kamil Nowak
Arkadiusz Majcher
7.0
7.0

LB
MA
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
BATMIX AZS UW Warszawa
55.7654
 1050Paweł Klapper
Marek Tyran
3.0
11.0
 
 
WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
INWIT Pabianice
55.0648
 1124Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
 
 
MPMilo Kraków 55.0043
 1219Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
13.0
7.0

 
SWSzlem Skarżysko-Kościelne
Splinter Jedrzejów
54.7737
 1380Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
 
 
MP 
Milo Kraków
54.7332
 1438Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0

 
MPGold Drop Limanowa 54.6726
 1556Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
 
 
MPJ&J Kraków 54.6220
 1660Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
 
PKSKOBUD Tarnobrzeg 54.6220
 1721Mirosław Rafalski
Jacek Janowski
18.0
18.0
 
 
SW
MA
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
MKS Przasnysz
54.4519
 1874Zdzisław Nowak
Jarosław Dębicki
3.0
5.0
 
 
SWBristol ART & Medical SPA 54.1818
 1929Jerzy Baraniecki
Zdzisław Pawlicki
3.0
4.0

LDEKOLOG Łódź 54.0917
 2070Włodzimierz Niedolaz
Paweł Kita
7.0
5.0
 
 
SW  53.4416
 2114Piotr Waluszewski
Norbert Krzystanek
4.0
3.0
 
 
SWCK Kielce
Bristol ART & Medical SPA
53.4215
 2226Andrzej Lućko
Hubert Urban
18.0
7.0

 
MA
SW
MKS Przasnysz
KAMIENNA
53.3114
 2342Piotr Radzikowski
Janusz Wrześniak
7.0
2.5
 
 
MP
MA
Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
UKS OLIMP OLGUM Skaryszew
52.9513
 2420Marek Tutka
Zbigniew Borkowski
18.0
11.0
 
 
SW  52.9312
 2528Zbigniew Swat
Sławomir Król
1.5
3.0

 
SWMZKS Alit Ożarów 52.8411
 2653Jerzy Pawelec
Waldemar Burakowski
4.0
15.0

MANOTUS Bridge Team Warszawa 52.7510
 2754Maciej Dąbrowski
Mariusz Kowalski
5.0
13.0
 
 
MA
SW
Domwaluty.pl Warszawa
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
52.639
 2833Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0

 
MPWincor Nixdorf Cracovia 52.588
 2917Jerzy Pasich
Stanisław Jaros
7.0
5.0

MPGold Drop Limanowa 52.477
 3018Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
4.0
 
 
MPEkspans Kraków 52.336
 3167Marcin Terelak
Waldemar Haponiuk
4.0
5.0
 
 
SWCK Kielce 52.325
 3277Tomasz Raczkiewicz
Marek Atalski
12.0
12.0
 
 
LUSKÓR-BUT Łęczna 52.304
 3364Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0

 
SL
OP
Senior I Katowice
MODERNALODZ.pl
52.243
 3432Andrzej Szepczyński
Andrzej Lubojemski
3.0
13.0
 
 
MA
MP
Reaktywacja Warszawa
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
52.072
 3548Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 52.031
 3637Jan Kadula
Jacek Szczerba
12.0
3.0

 
PKTWORZYWA.PL - PDEM Rzeszów 51.77 
 3779Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
 
 
MPTKKF Azoty Tarnów 51.29 
 3816Wiesław Pawelec
Józef Małysz
5.0
5.0

 
LUSINGLETON Lublin
TZBS Zamość
51.12 
 3945Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
3.0
7.0
 
 
MA
MP
MKS Przasnysz
Milo Kraków
50.75 
 4027Maja Żabierek
Mirosław Kotowski
3.0
4.0

SWKAMIENNA 49.72 
 4134Zbigniew Kozioł
Adam Stono
4.0
11.0
 
PKGreinplast Dębica
Hymon Fotowoltaika Dębica
49.62 
 4273Waldemar Gałek
Kazimierz Adamski
4.0
2.0
 
 
LDBrydż Quartet Lechia Tomaszów Maz. 49.36 
 4346Stanisław Budzyń
Rafał Siewior
2.5
2.5

 
SW 
Splinter Jedrzejów
49.24 
 4423Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
 
 
MP 
Singleton Tarnów
49.10 
 4557Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.0
 
 
MPJ&J Kraków 48.83 
 4615Włodzimierz Stobiecki
Tadeusz Sobota
19.0
5.0

SWŚZBS KIELCE
CK Kielce
48.37 
 4730Jerzy Warszakowski
Mieczysław Pawlicki
4.0
4.0

LDEKOLOG Łódź 47.61 
 4831Robert Łataś
Grzegorz Gajaszek
3.0
3.0
 
SWDREAM TEAM KIELCE
 
47.03 
 4975Grzegorz Jabłoński
Krzysztof Mielczarek
 
 
 
 
   46.64 
 5055Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
5.0
5.0

 
LUTZBS Zamość
YAMIT Zamość
46.40 
 5136Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Chmiel
7.0
4.0

 
SLZTB 7TREFL Zawiercie 46.15 
 5249Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
4.0
3.0
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa 45.69 
 5365Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0

MPDyktator Kraków 45.64 
 5461Bogusław Jakóbczyk
Karol Dunst
5.0
2.0
 
 
LD
PM
LKS Piast Sieradz
GALERIA Kartuzy
45.59 
 5541Wojciech Jadczyk
Artur Michalski
4.0
1.5
 
 
SWSplinter Jedrzejów 45.53 
 5659Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
3.0
3.0

 
MPHetman Nowy Wiśnicz 45.50 
 5751Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
 
 
MPJ&J Kraków
Singleton Kraków
45.04 
 5862Andrzej Jarecki
Robert Cimr
5.0
5.0

 
SLSenior I Katowice 44.97 
 5976Witold Stachnik
Sławomir Woźniak
7.0
1.5
 
 
MP
LD
Milo Kraków
 
44.79 
 6035Wojciech Woźniak
Adam Rydz
 
2.0
 
SWSplinter Jedrzejów
REKONTRA KIELCE
44.57 
 6166Jan Sączawa
Ryszard Pisarczyk
4.0
5.0

PKSzlemik San I Nisko 44.52 
 6272Jan Samiec
Bohdan Przyjemski
 
 
 
 
   44.22 
 6311Ryszard Cieślik
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.0
4.0
 
MPLajkonik Kraków 43.71 
 6447Andrzej Prokop
Dariusz Woszczycki
4.0
2.5

 
SWMZKS Alit Ożarów
Restituta Ostrowiec Świętokrzyski
43.47 
 6558Kamil Czerny
Grzegorz Leśniak
 
 
 
 
   42.27 
 6644Zdzisław Madej
Janusz Zegadło
3.0
3.0

SWREKONTRA KIELCE
DREAM TEAM KIELCE
42.16 
 6722Andrzej Jeż
Maria Moryto
 
 

KS 
MP  39.78 
 6825Jacek Wąsik
Urszula Stefaniak
1.0
1.0
 
KN 
SWDREAM TEAM KIELCE 37.97 
 6913Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
1.0
1.0
KS 
KS 
SWDREAM TEAM KIELCE 35.32 
 7040Karol Otawski
Małgorzata Ziopaja
 
 
 
KJ 

SW
  32.80 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-05-08 o 19:04:27