II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRYDŻOWY
O Puchar Prezesa QUICKPACK POLSKA
KIELCE –JĘDRZEJÓW 2015

Kielce 31 maja 2015r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 117Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 61.6474
 249Janusz Wesołowski
Józef Małysz
13.0
5.0
 
 
PK
LU
SKOBUD Tarnobrzeg
TZBS-PNSNS Zamość
58.2368
 321Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Chmiel
7.0
3.0

 
SLZTB 7TREFL Zawiercie 58.1363
 420Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
9.0
12.0
 
 
MPMilo Kraków 57.7858
 551Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
 
 
MPCzarna Papuga Zwierzyniec Kraków 57.6153
 632Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
11.0
5.0
 
 
SW 
POMTECH ZWOLEŃ
57.1548
 758Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
13.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 56.6644
 829Robert Łataś
Jacek Adamczyk
3.0
7.0
 
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 56.3139
 960Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
13.0
18.0
 
 
SW
LU
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
56.1334
 1034Rafał Furgal
Krzysztof Sala
3.0
3.0
 
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 55.6129
 1139Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0

 
MPWincor Nixdorf Cracovia 55.5924
 1241Piotr Waluszewski
Tadeusz Sobota
3.0
5.0
 
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
DREAM TEAM KIELCE
55.4819
 1363Jacek Dmowski
Witalis Talar
12.0
13.0
 
 
MARezydencja Szeligówka Bridge Team 54.7315
 1411Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
18.0
12.0
 
 
SW
LU
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
SKÓR-BUT Łęczna
54.6114
 1530Wit Klapper
Paweł Klapper
21.0
3.0

 
WP
MP
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Singleton Kraków
54.5913
 1669Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0

 
PKSKOBUD Tarnobrzeg 54.1613
 1735Andrzej Lućko
Jacek Janowski
18.0
18.0

 
MP
SW
Wincor Nixdorf Cracovia
ŚZBS KIELCE
53.5912
 1822Marek Kozdrach
Aleksander Knawa
3.0
13.0

SW 
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
53.1011
 1952Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
KS 
MPŚwiatowid Kraków
Lajkonik Kraków
52.6510
 2028Maria Wójcik
Edmund Jas
5.0
5.0

SW 
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
52.109
 2133Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
5.0
4.0
 
 
SLKONSTANTA Bielsko-Biała
PZITB Bielsko-Biała
51.768
 2245Piotr Zawiślak
Andrzej Potrzyszcz
5.0
5.0
 
LUYAMIT Zamość
TZBS-PNSNS Zamość
51.688
 2354Ryszard Jankowski
Marek Kopała
9.0
 

 
SW
NZ
DREAM TEAM KIELCE
 
51.487
 2465Wojciech Jadczyk
Stanisław Prus
4.0
4.0
 
SWSPLINTER QUICKPACK II JĘDRZEJÓW 51.436
 2564Włodzimierz Wala
Jerzy Jeleń
19.0
1.5

MPTS Wisła Kraków
 
51.295
 2618Kazimierz Gołąbek
Jarosław Mazur
4.0
3.0

 
SWZAMEK Szydłowiec 51.224
 2750Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0

 
MPCzarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Milo Kraków
51.213
 2836Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
5.0
3.0

 
MPGalimex Kraków
Singleton Kraków
51.183
 2923Ryszard Woliński
Jacek Zając
12.0
11.0

LB
MP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Hotel Litwiński Tęgoborze
50.822
 3040Maksymilian Chodacki
Kamil Nowak
4.0
5.0

MP
WP
Wincor Nixdorf Cracovia
KS WINKHAUS UNIA Leszno
50.811
 3125Monika Czub-Gołaszewska
Ewa Machnik
3.0
2.0

MP
SW
ALF 1 Nowy Sącz
ASTRO BUSKO-ZDRÓJ
50.71 
 3266Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
 
 
MPMilo Kraków 50.34 
 3312Norbert Krzystanek
Marcin Terelak
2.5
3.0
 
 
SWASTRO BUSKO-ZDRÓJ
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
50.22 
 3459Jakub Kotorowicz
Cezary Komajda
18.0
11.0
 
 
LUSYNERGIA Lublin 50.05 
 3516Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
1.5
3.0
 
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 49.94 
 3624Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
3.0
11.0

SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 49.45 
 3737Sławomir Król
Zbigniew Swat
3.0
1.5
 
SWMZKS ALIT OŻARÓW
 
49.21 
 3853Paweł Łysek
Stanisław Budzyń
2.0
2.5
 
SWSPLINTER QUICKPACK II JĘDRZEJÓW 48.97 
 3915Adam Krysa
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0

 
MP
PK
Petroactiv Piast Skawina
SSBS-PSB Jarosław/Przemyśl
48.76 
 4046Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
1.5

 
MPMPEC II Tarnów
StudioL Kraków
48.29 
 4143Zdzisław Madej
Janusz Zegadło
2.5
3.0

SWREKONTRA KIELCE
 
48.26 
 4227Piotr Lisowski
Adam Rydz
4.0
1.5

MA
SW
ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
REKONTRA KIELCE
48.16 
 4357Ireneusz Michalski
Przemysław Niezgoda
7.0
2.5
 
 
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
 
47.18 
 4444Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
11.0
9.0

 
MAWKRA Żuromin
SMART Warszawa
47.05 
 4514Zbigniew Kozioł
Andrzej Janda
3.0
5.0
 
PKGreinplast Dębica 46.90 
 4626Grzegorz Wieczorkiewicz
Włodzimierz Pieniążek
2.0
1.5
 
 
SW
MA
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
GEOBEJUR Radom
45.40 
 4768Jakub Lenkiewicz
Piotr Markiewicz
1.5
5.0

 
MPMPEC I Tarnów
TKKF Azoty Tarnów
44.82 
 4842Edward Król
Jan Czapla
2.0
2.5

SWSPLINTER QUICKPACK II JĘDRZEJÓW 44.65 
 4962Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0

MPALF 1 Nowy Sącz 43.49 
 5055Marek Szczudło
Józef Turecki
2.0
2.5
 
PKHotel Polski Mielec 43.22 
 5148Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
4.0
3.0

 
SWREKONTRA KIELCE
ASTRO BUSKO-ZDRÓJ
43.10 
 5261Arkadiusz Majcher
Andrzej Majcher
5.0
9.0

 
MA
SW
BATMIX AZS UW Warszawa
REKONTRA KIELCE
42.79 
 5356Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
3.0
3.0

 
MPHetman Nowy Wiśnicz 42.68 
 5413Zofia Wciślik
Małgorzata Golec
 
 
KS 
KS 
SWDREAM TEAM KIELCE 41.36 
 5531Ryszard Biegaj
Szymon Kiziński
 
 
 
 
NZ  37.05 
 5619Janusz Natorski
Jan Kasprzyk
4.0
2.0
 
MP
KP
Ekspans Kraków
Pogoń Mogilno
36.69 
 5747Józef Kiełczewski
Stanisław Król
2.5
3.0

SWMZKS ALIT OŻARÓW 36.68 
 5867Tomasz Jochymski
Michał Kania
9.0
9.0
 
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 28.78 
 5938Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
15.0
4.0

SL
MA
KS ENERGETYK Jaworzno
 
27.09 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-05-31 o 19:32:26