GPPPW 2014
Puchar Prezesa QUICKPACK 2014
Kielce 01,06,2014

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 111Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
62.2644
 256Marek Tutka
Jacek Janowski
18.0
18.0
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
60.1640
 322Aleksander Knawa
Marcin Piwowarczyk
13.0
9.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
SPS CONSTRUCTION KIELCE
58.1537
 460Bartosz Ceglarski
Grzegorz Zakrzewski
7.0
7.0
SWRECONSTRUCTION KIELCE 58.0133
 526Andrzej Kaźmierczak
Andrzej Majcher
5.0
7.0
LD
SW
BINŻ Bełchatów
ŚZBS KIELCE
57.0630
 623Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
12.0
PKElektromontaż Rzeszów 56.8026
 732Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów 56.7523
 849Piotr Waluszewski
Marcin Terelak
3.0
3.0
SWWIST KIELCE 56.3720
 939Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPSingleton Kraków
Lajkonik Kraków
55.7616
 1059Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
5.0
4.0
PKELTECHMA Rzeszów 55.5713
 1151Bogusław Lesiecki
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
Hotel Polski - Dropol Rzeszów
Control Process Tarnów
54.239
 1243Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
9.0
7.0
MPDyktator Kraków 54.239
 1335Zdzisław Nowak
Wojciech Nowak
3.0
4.0
SW 
ASTRO BUSKO ZDRÓJ
54.218
 1433Jan Warchoł
Marek Szczudło
2.0
1.5
PKHotel Polski Mielec
TWORZYWA.PL Rzeszów
54.038
 1552Marian Tyrcz
Jacek Kowalski
7.0
4.0
MAPomtech Zwoleń
OLGUM - OLIMP Skaryszew
53.847
 1614Tomasz Ukraiński
Maciej Rodzaj
12.0
5.0
PK
MP
Jowita - Janlex Rzeszów
Milo Kraków
53.706
 1746Waldemar Pikus
Zbigniew Borkowski
7.0
7.0
SW 
ŚZBS KIELCE
53.596
 1813Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
7.0
4.0
SWŚZBS KIELCE 52.635
 1940Jarosław Mazur
Kazimierz Gołąbek
3.0
4.0
SWZAMEK Szydłowiec 51.895
 2015Artur Michalski
Ireneusz Michalski
1.5
7.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 50.604
 2154Grzegorz Wieczorkiewicz
Mirosław Kaczor
1.5
2.0
MAGEOBEJUR Radom
OLGUM - OLIMP Skaryszew
50.463
 2217Robert Łataś
Jacek Adamczyk
3.0
7.0
SWWIST KIELCE
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
50.123
 2316Mirosław Kotowski
Hubert Urban
3.0
5.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 50.112
 2445Wiesław Fecko
Ryszard Woliński
7.0
9.0
MP
LB
Hotel Litwiński Tęgoborze
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
49.912
 2528Jan Kadula
Marek Heichel
12.0
2.5
PK
MP
TWORZYWA.PL Rzeszów
Piki SM Kurdwanów Kraków
49.851
 2624Stanisław Prus
Wojciech Jadczyk
4.0
4.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 49.29 
 2736Grzegorz Bachanek
Eugeniusz Karski
2.0
7.0
MAZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
Pomtech Zwoleń
49.19 
 2818Zdzisław Madej
Stanisław Budzyń
2.5
2.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 49.11 
 2942Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPPetroactiv-Prądniczanka Kraków
Legenda AZS AGH
48.91 
 3047Marek Filipowski
Grzegorz Superson
12.0
7.0
MP 
Wincor Nixdorf Cracovia
48.90 
 3148Janusz Wrześniak
Janusz Natorski
1.5
3.0
MPSingleton Kraków
Ekspans Kraków
48.63 
 3219Daniel Gołąbek
Andrzej Bloch
4.0
4.0
SWZAMEK Szydłowiec 48.50 
 3334Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MPŚwiatowid Kraków 48.50 
 3438Hanna Kowalska
Artur Więckowski
5.0
3.0
SWŚZBS KIELCE
WIST KIELCE
48.47 
 3529Stanisław Jaros
Zbigniew Kozioł
5.0
3.0
MP
PK
Piki SM Kurdwanów Kraków
Greinplast Dębica
47.88 
 3658Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPTKKF Azoty Tarnów 47.53 
 3720Jan Czapla
Edward Król
2.0
2.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 47.49 
 3850Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PKSKOBUD Tarnobrzeg 47.36 
 3941Monika Czub-Gołaszewska
Ewa Machnik
3.0
2.0
MP
SW
ALF 2 Nowy Sącz
ASTRO BUSKO ZDRÓJ
46.51 
 4027Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
2.0
1.5
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
UKS Jocker Oświęcim
46.37 
 4155Michał Błach
Zbigniew Guła
3.0
9.0
WPKS PONAR UNIA Leszno 45.44 
 4221Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
2.5
MPHetman Nowy Wiśnicz 44.36 
 4353Paweł Kmiecik
Marian Blicharz
2.0
0.5
MA
SW
 
ŚZBS KIELCE
44.15 
 4425Adam Stono
Tadeusz Urbanek
7.0
5.0
PKDK Dębica 43.38 
 4530Paweł Łysek
Adrian Dobroszek
2.0
1.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 42.99 
 4612Jarosław Dębicki
Norbert Krzystanek
4.0
2.0
SWASTRO BUSKO ZDRÓJ 42.40 
 4737Andrzej Przygodzki
Halina Przygodzka
2.0
1.5
SWŚZBS KIELCE 41.93 
 4831Zbigniew Ziętek
Ryszard Korba
 
 
SWŚZBS KIELCE 39.25 
 4957Zofia Wciślik
Jacek Wąsik
 
 
SW 
ASTRO BUSKO ZDRÓJ
38.28 
 5044Adam Rydz
Adolf Przygodzki
1.5
1.5
MA
SW
ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
ŚZBS KIELCE
35.70 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-06-01 o 22:00:28