25.11.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej ZIMA 2019. Zwyciężyła para Przemysław Pacek - Zbigniew Sindalski z wynikiem 57,53%. Turnieje w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY         
P.P. 
Klasyfikacja ZIMA 2019    

Brydż i dzieci

Dzieci z dwóch kieleckich szkół uczą się grać w brydża

19.11.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Piotr Szczygieł - Edmund Jas z wynikiem 60,12% przed parą Maja Żabierek - Hubert Urban 59,92% oraz parą Andrzej Majcher - Sławomir Klimczak55,16%. Gratulacje! 
                                             

18.11.2019 Kielce KMP

chlopak z pucharem
W Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej KMP 2019. Zwyciężyła para Jacek Wąsik  - Janusz Zegadło 59,17%, przed ex aequo parą  Andrzej Szulborski - Marek Radecki oraz parą 
Robert Kowalski - Paweł Kita 56,28%  Gratulacje!!!                             

18.11.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Marek Kozdrach - Piotr Szczygieł z wynikiem 60,74%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

18.11.2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się pierwszy turniej zaliczany do klasyfikacji długofalowej ZIMA 2019. Zwyciężyła para Józef kiełczewski - Dariusz Banaś z wynikiem 66,05%. Turnieje w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY         
P.P. 
Klasyfikacja JESIEŃ 2019       

12.11.2019 Kielce

chlopak z pucharemW Kielcach odbył się turniej teamów zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyli Bartosz Ceglarski - Włodzimierz Stobiecki i Marcin Terelak - Grzegorz Zakrzewski. Gratulacje! 
                                             

11.11.2019 Kielce

logo  podkowa  logo GPGS  echo  herb wojewdztwo witokrzyskie

 
chlopak z pucharem
W Galerii Echo w Kielcach  odbył się III Kielecki OTP** O Podkowę Kasztanki Marszałka. Turniej zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Gór Świętokrzyskich 2019. Zwyciężyli Krzysztof Gałda - Nikander Kuszewski z wynikiem 63,01% przed parą Włodzimierz Stobiecki - Bartosz Ceglarski  62,80% oraz parą Waldemar Haponiuk - Piotr Szczygieł 60,25%. Gratulacje!  
Finał cyklu GPGŚ odbędzie się 30 listopada. 
                 
                                                     

10.11.2019 Kielce, Turniej dla Amatorów

logo echo
chlopak z pucharem
W Galerii Echo w Kielcach w ramach akcji Gry Bez Prądu odbył się turniej dla początkujących, amatorów i powracających do gry w brydża zaliczany do klasyfikacji rocznej 2019. Na starcie stanęło 12 par, a zwyciężyli Leszek Adamczyk - Jacek Adamczyk z wynikiem 61,67% przed parą  Janusz Zegadło - Ryszard Jaworski 60,33% oraz parą Zbigniew Swat - Michał Barczyński 58,33%. Gratulacje!  
Kolejny turniej w Galerii Echo w drugą niedzielę grudnia.
R.Ł.                 
                     
                                

09.11.2019 Skarżysko Kościelne

logo szlem

W Skarżysku Kościelnym odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Lech Kubik - Piotr Szczygieł z wynikiem 63,63%
================================================================
Turnieje odbywają się w każdy nieświąteczny poniedziałek od godz. 17.00 w świetlicy środowiskowej ul. Kolonia 7 w Skarżysku Kościelnym.

09.11.2019 Dwikozy Turniej dla Amatorów

sparta dwikozy podjum
  W Dwikozach z okazji Święta Niepodległości odbył się Otwarty Turniej Amatorów o puchar Wójta Gminy Dwikozy. Zwyciężyłą para Jacek Adamczyk - Ryszard Jaworski* przed parą Zbigniew Swat - Michał Barczyński oraz parą Jerzy Mazur - Krzysztof Krzystanek. Gratulacje.
*Z uwagi na kryteria turnieju zwycięska para nie partycypowała w podziale nagród