- Cykl "Jak co tydzień grali świętokrzyscy brydżyści" - (okres 15-19 listopad 2013)

W tym tygodniu jak w każdym odbyły się cykliczne turnieje brydżowe.
W dn. 15.11.2013 r. w Jędrzejowie odbył się turniej w ramach GRAND PRIX JĘDRZEJOWA QUICKPACK POLSKA Sp. z o.o. Natomiast w dn.19.11.2013 r. w Kielcach o PUCHAR PREZESA ŚZBS. Mamy również dobrą informacje dla brydżystów w Skarżysku Kamiennej. Co czwartek o godz. 18.00 w „KOMBINACIE FORMY” przy ul. Rejewskiej 99 odbywać się będą cykliczne turnieje. Zapraszamy i czekamy na uaktywnienie się brydżystów w innych miastach naszego województwa.

Wyniki turniejów:

Jędrzejów
Zawody rozegrało 10 par
Ireneusz Michalski – Stanisław Prus 2. Paweł Łysak – Adrian Dobroszek 3. Jan Czapla – Edward Król ( wszyscy SPLINTER ).

Kielce
Zawody rozegrało 17 par
Andrzej Lućko ( ŚZBS ) – Hubert Urban /( SPLINTER ) 2. Piotr Waluszewski – Marcin Terelak (obaj WIST Kielce ). 3. Norbert Krzystanek – Wojciech Nowak ( obaj Astro Busko ).

Skarżysko Kamienna
Zawody rozegrało 15 par
1.L. Misiak – M. Jurczenia 2. M. Borowiec – M . Prokop 3. M. Jaskólski – L. Kubiak – wszyscy Skarżysko K. – niezrzeszeni

Radom
W poniedziałek 18 listopada w Radomiu odbył się kolejny turniej zaliczany do punktacji długofalowej. Znów błysnęli kieleccy brydżyści. Zwyciężyła pierwszoligowa para Hotelu Senator Jacek Janowski-Stanisław Pająk ze znakomitym wynikiem 65,93%, na 3 miejscu uplasowała się para Janusz Gawęcki (Splinter Jędrzejów) w parze z radomskim zawodnikiem Waldemarem Pełką z wynikiem 59,13% a 5 miejsce zajęła para Ireneusz Michalski-Hubert Urban 57,05% (obydwaj Splinter Jędrzejów ).
Zapraszamy wszystkich chętnych do grania w brydża - bez względu na poziom gry - na cotygodniowe, cykliczne turnieje,. W Jędrzejowie w każdy nieświąteczny piątek o godz.17.45, w budynku Domu Kultury w Jędrzejowie. W Kielcach w każdy nieświąteczny wtorek o godz. 17.30 w hotelu MAGNAT na ul Wróblewskiego 3 / naprzeciw Urzędu Statystycznego/ oraz w Skarżysku-Kamiennej w każdy czwartek o godz. 18 w Kombinacie Formy przy ul Rejewskiej 99.

Jednocześnie ŚZBS zaprasza wszystkich chętnych do nauki gry w brydża. Wszelkie informacje i kontakty telefoniczne znajdują się na naszej stronie internetowej.

autor: Norbert Krzystanek