58. Międzynarodowy Kongres Bałtycki

W Sopocie rozpoczął się 58. Międzynarodowy Kongres Bałtycki, który potrwa do 11 sierpnia. Świetny start zanotowali zawodnicy naszego regionu. Już w 1 Kongresowym Turnieju Par
2 Miejsce zajął PIOTR SZCZYGIEŁ ze swoim partnerem B. Żelazowskim - 61,95%. W turnieju startowało 167 par. GRATULACJE !!!
Jest kolejne podium naszych zawodników, tym razem w 3 Kongresowym turnieju na 215 par
2 Miejsce zajęła para Marek Jeleniewski - Lech Ohrysko - 62,88% GRATULACJE !!!
Po tak znakomitym początku w Kongresie, mogło już być tylko lepiej, i trzeciego dnia jest trzeci największy sukces. W głównym turnieju par GPPP Budimex, w którym startowało 265 par, SPEKTAKULARNE ZWYCIĘSTWO odniosła para
Maciej Dobrzyński - Kamil Walczyk - 62,32%. Nasi zawodnicy wygrali w dawno nie oglądanym stylu, prowadząc już po pierwszych 10 rozdaniach, byli liderami do końca turnieju z dużą przewagą, i dopiero w końcówce widząc już zwycięstwo pozwolili zbliżyć się przeciwnikom. BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!.
Tak jak rozpoczęli Kongres nasi zawodnicy, tak też go zakończyli. W ostatnim XI Kongresowym turnieju par, po raz drugi  2 Miejsce zajęła para Marek Jeleniewski - Lech Ohrysko 62,70% GRATULACJE !!!

Strona Kongresu Bałtyckiego      Wyniki 1 T.K.           Wyniki 3 T.K.        Wyniki 11 T.K.